پایتخت زیبایی ایران، اولین و تنها مرجع زیبایی در کشور ایران است، که خدمات درمان های زیبایی را با شیوه های جدید و با بهترین تجهیزات در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. درباره پایتخت زیبایی ایران که با نام آی سی سی نیز شناخته می شود، می توان گفت که فلسفه آی سی سی و در کل این گروه متخصص، تشکیل پایگاهی در راستای اطلاع رسانی درمان های زیبای و پزشکی زیبای است. درباره پایتخت زیبایی ایران که در سال 1390 تاسیس شده می توان به خدمات این گروه اشاره کرد که در ادامه مورد بحث قرار می گیرد. ما در اینجا می خواهیم درباره پایتخت زیبایی به شما عزیزان آگاهی کامل را بدهیم پس باما همراه باشید.

درباره پایتخت زیبایی ایران

همانطور که در جامعه امروز قابل مشاهده است، زیبایی به یکی از دغدغه های زندگی مردم تبدیل شده است ، دغدغه های که با تبلیغات های رسانه های ارتباطات جمعی، بر شدت آن افزوده می شود. گرایش به زیبایی یکی از ویژگی های فطری همه ما انسان هاست؛ به همین جهت تقاضا و رغبت مردم برای انجام جراحی ها زیبایی و مواردی از این قبیل افزایش یافته و به آن دنبال سوء استفاده از این بازار پرسود نیز رشد صعودی چشمگیری پیدا کرده است. پایتخت زیبایی ایران به عنوان تنها مرجع شناخته شده در کشور، قصد دارد تا در زمینه جراحی های زیبایی و در کل درمان های زیبایی، با اطلاع رسانی درست به متقاضیان زمینه های سودجویی این افراد متقلب در این راستا را ریشه کن بنماید. پایتخت زیبایی ایران، با دانش روز خود به دنبال ایجاد فضایی است که توسط آن بتواند اطلاعات درمان های زیبایی را، فقط طبق نظر متخصصان در اختیار شما قرار دهد. درباره پایتخت زیبایی ایران  که از سال 1390 تاسیس شده است، اهداف آ ی سی سی و چشم انداز های آن در قسمت های بعد توضیح خواهیم داد، با ما همراه باشید.

اهداف آی سی سی

از اهداف پایتخت زیبایی ایران می توان به رضایت مشتریان اشاره کرد. این گروه با اطلاع رسانی های درست و موثر درباره جراحی زیبایی و همچنین ارائه بهترین تجهیزات پزشکی زیبایی و کادر پزشکی مجرب و عالی، نظر بسیاری از مشتریان و علاقمندان را به خود جلب کرده و رضایت آنان را کسب نموده است. استراتژی و چشم انداز پایتخت زیبایی ایران این است، که با ارائه بهترین ها، اعم از کادر پزشکی و اطلاعات دقیق آن هم توسط بهترین متخصصان نظر علاقمندان به زیبایی را درباره پایتخت زیبایی ایران به خود جلب و رضایت آنان را به دست آورد.

نظر مشتریان درباره خدمات پایتخت زیبایی ایران

نظر اغلب متقاضیان درباره پایتخت زیبایی ایران این است، که کادر مجرب و متخصص این گروه دارای کار گروهی هماهنگ هستند. همچنین با ارائه بهترین خدمات باعث رضایت و خرسندی مشتریان خود می شود. درباره خدمات پایتخت زیبایی ایران در قسمت بعد توضیح خواهیم داد.

خدمات پایتخت زیبایی ایران

درباره پایتخت زیبایی ایران می توان به  خدمات رسانی بی مانند اشاره کرد. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پوست و مو
 • لیزر
 • جراحی
 • دندان پزشکی

این خدمات توسط بهترین متخصصان به بیماران ارائه می شود. درباره پایتخت زیبایی ایران می توان به این نکته اشاره کرد که خدمات رسانی با بروز ترین و پیشرفته ترین امکانات انجام می شود.

خدمات پوست و مو

پوست و مو دو عامل زیبایی ما انسان ها هستند، که تخریب آنها می تواند از زیبایی بکاهد؛ در نتیجه نیاز به مراقبت و محافظت دارد.اگر مشکلی برای پوست و موی شما به وجود آمد شما می توانید تا حدی ان را بهبود ببخشید و یا مشکل را به کلی از بین ببرید.

درباره پایتخت زیبایی ایران و خدمات پوست و مویی که ارائه می دهند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تزریق ژل

ژل ها می توانند به از بین بردن چروک ها و چین های صورت کمک کنند. به دو دسته دائمی و غیر دائمی تقسیم می شوند که دسته غیر دائمی پیشنهاد می گردد؛ به این خاطر که تجزیه آنها عوارض جانبی کم تری دارد.

 • تزریق چربی

تزریق چربی ، یکی از روش هایی موثر جاگزینی با پروتز و فیلر ها است. معمولا این چربی از قسمت های شکم، ران، باسن یا کشاله ران بر می دارند و به قسمت هایی که لازم است حجیم شوند اضافه می کنند. به این دلیل که این چربی ها متعلق به خود بدن هستند احتمال پس زدن آنها به حداقل می رسد.

 • آر اف فرکشنال

دارای کاربرد های فراوانی است که از جمله آنها می توان به لیفت صورت و سفت تر شدن پوست، رفع اسکارهای آکنه ، جوانسازی و کلاژن سازی پوست، قابل استفاده برای تمامی سطوح بدن، شفاف شدن، بسته شدن منافذ باز پوست ، کمک به درمان آکنه فعال وروزاسه و  رفع اسکارهای ناشی از زخم، بریدگی ،تصادف اشاره کرد.

 • هایفوتراپی

یکی از توسعه یافته ترین روش های درمانی است که در سیستم درمانی امروز به کار برده می شود. و با اثر بر سلول ها در جهت تولید کلاژن از طریق گرما باعث جوان سازی پوست میگردد.

 • کاشت مو و ابرو

از خدمات دیگر پوست و مو درباره پایتخت زیبایی ایران است ، که با دو روش انجام می شود. کاشت مو به دو روش FIT و FUT انجام می‌شود.

خدمات جراحی درباره پایتخت زیبایی ایران

از خدمات جراحی درباره پایتخت زیبایی ایران می توان به پروتز سینه و پروتز باسن اشاره کرد. افرادی که سینه و باسن کوچکی دارند و از این مسئله رنج می برند می توانند با مطالعه مطالب سایت و مراجعه به پایتخت زیبای ایران این مشکل را با استفاده از جراحی حل بفرمایند.

خدمات دندانپزشکی   

دندان ها یکی دیگر از عواملی است ، که به افراد زیبایی می بخشد. همه افراد دوست دارند لبخندی جذاب و گیرا داشته باشند اما به دلایل مختلف دندان های سالم و زیبایی ندارند. این افراد می توانند با روش های که در ادامه یاد می شود جهت زیبا سازی دندان های خود اقدام کنند.

 • لمینیت
  اغلب افراد دندان های نامرتب و بد رنگ دارند که این موضوع آنان را رنج می دهد. لمینت یکی از روش های است که افراد به کمک آن می توانند  این مشکل را رفع کنند. در این روش دندان پزشکی لایه ای به رنگ دندان از جنس پرسلاین یا کامپوزیت، چینی و سرامیکی را روی دندان قرار می دهند. که مشکلاتی نظیر نامرتب بودن دندان ها، فاصله ی بیش از حد از هم و رنگ بد دندان ها را رفع می کند. لمینت دندان علاوه بر اینکه در جنبه زیبایی کاربرد دارد می تواند از قسمت های آسیب دیده دندان ها محافظت کند و از استفاده از روش های درمانی پیشرفته تر جلوگیری کند.

 • کامپوزیت

یکی دیگر از روش های دندان پزشکی در جهت زیبا سازی دندان ها کامپوزیت دندان است. روشی که به دور از پیچیدگی ها و با قیمتی کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و مشکلات دندان ها را از بین می برد. همچنین به لبخند شما زیبایی می بخشد. این روش برای ترمیم دندان های شکسته شده نیز کاربرد دارد و افراد می توانند با صرف هزینه و وقت کم تر زیبایی دندان هایشان را تضمین کنند.

 • ایمپلنت

یکی دیگر از روش های دندان پزشکی ایمپلنت است. در این روش که از پین های از جنس تیتانیم استفاده می شود، دندان ها ها از دو قسمت تشکیل می شوند. یک بخش که در فک قرار دارد به عنوان پایه دندان است و جایگاه ریشه را در اختیار دارد. بخش دیگر، بخش سطحی دندان است و تاج دندان روی پایه قرار می گیرد. علت اینکه این فلز به کار برده شده این است، که تیتانیم فلزی خنثی است. و با ورود به بدن مشکل ساز نمی گردد . به همین خاطر از تیتانیم برای ایمپلنت دندان ها استفاده می شود.

خدمات لیزر پایتخت زیبایی ایران

درباره پایتخت زیبایی ایران می توان به خدمات لیزر آن اشاره کرد. همه افراد از داشتن مو های زائد رنج می برند و برای از بین بردن آنها ا روش های خسته کننده و درد آور استفاده می کنند، که عمر چندانی ندارند و زیبایی موقتی دارند.  لیزر کردن مو های زائد بدن یکی از بهترین و بی درد ترین روش هایی است که می توان به آن اشاره کرد. در این روش که زیبایی طولانی تری نسبت به روش های سنتی دارد، درد کمتری به وجود می آید و خطر کمتری نسبت به روش های سنتی دارد . طی چند دهه گذشته با پیشرفت صنایع لیزری و نوری این امکان فراهم شد که افراد بتوانند موهای زائد بدن خود را با استفاده از لیزر از بین بببرند و هر روز به مشتاقان این فناوری اضافه می گردد. با وجود تمام موارد ذکر شده استفاده از لیزر محدودیت داشته و طریقه استفاده از آن برای افراد مختلف متفاوت است.

نظر سلبریتی ها درباره پایتخت زیبایی ایران

افراد مشهور زیادی درباره پایتخت زیبایی ایران نظر داده اند و از آن رضایت کامل را داشته اند. بازیگران و خوانندگان متعددی درباره پایتخت زیبایی ایران صحبت کردند و از کادر مجرب و امکانات پیشرفته آن تشکر و ابراز خرسندی کرده اند. عده ای از آنان درباره پایتخت زیبای ایران این چنین می گویند که کار گروهی بی نظیر این گروه باعث جلب رضایت هر چه تمام متقاضیان می شود. عده ای دیگر از آنان از وجود همچین کلینیک پیشرفته ای در  ایران احساس خشنودی می کنند و استفاده از آن را موجب آسایش و رفاه متقاضیان می دانند.

از جمله افراد مشهوری که به پایتخت زیبایی ایران مراجعه کرده اند می توان به لاله اسکندری ، شیرین مقدم ، سولماز حصاری ، مریم امیر جلالی ، نفیسه روشن ، روناک یونسی ، شهره سلطانی ، مهرانه مهین ترابی ، روشنک عجمیان ، آزاده زارعی ، فاطمه گودرزی ، سمانه پاکدل ، نعیمه نظام دوست اشاره کرد.