بخش دندانپزشکی کودکان و اطفال در کلینیک پایتخت زیبایی ایران در روز شنبه 7 تیرماه 1399 افتتاح شد.

بخش دندانپزشکی کودکان و اطفال در کلینیک پایتخت زیبایی ایران در روز شنبه 7 تیرماه 1399 افتتاح شد.

بخش دندانپزشکی کودکان و اطفال با حضور مجرب‌ترین متخصص‌ها در کلینیک پایتخت زیبایی ایران افتتاح شد. متخصصین ما در این بخش آماده ارائه بهترین خدمات در محیطی شاد و آرام برای کودکان دلبند شما هستند.

ازآنجاکه یکی از دغدغه‌های والدین، سلامت دهان و دندان فرزندان است، و یکی از نگرانی‌های آنان در این زمینه، پیدا کردن متخصص دندانپزشکی کودکان است، پایتخت زیبایی ایران با افتتاح بخش دندانپزشکی اطفال و به‌کارگیری مجرب‌ترین متخصصین و پیشرفته‌ترین متد، سعی بر این دارد که نگرانی های والدین را برطرف کند.

طبق گزارشات مؤسسات معتبر جهانی مثل آکادمی دندانپزشکی کودکان آمریکا (AAPD)، بهتر است والدین کودک خود را 6 ماه پس از رویش اولین دندان (حدوداً سن یک سالگی) به دندانپزشکی ببرند و به‌صورت منظم این مراجعه صورت بگیرد و ادامه پیدا کند.

طبق گزارش‌های جهانی، کودکان در سنین پایین ترس بسیار زیادی از دندانپزشکی دارند. این اتفاق کار والدین را کمی سخت‌تر کرده است. از طرفی نگرانی‌های مربوط به سلامت دهان و دندان کودکان و از طرف دیگر ترس کودکان این سؤال را برای والدین ایجاد می‌کند که در این شرایط چه باید کرد؟

یکی از راه‌های برطرف کردن ترس کودکان، به وجود آوردن فضایی شاد و آرام برای آنان در کلینیک دندانپزشکی است. کلینیک پایتخت زیبایی ایران در این زمینه از متدهای نوین و جذابی استفاده کرده است. در کلینیک ما، فضایی با وسایل بازی متنوع ایجاد شده که کودکان شما به‌راحتی می‌توانند به بازی‌های گوناگون بپردازند و لذت ببرند. همچنین کودکان دلبند شما در پایتخت زیبایی ایران می‌توانند با دیدن کارتون‌های جذاب سرگرم شوند.

بخش دندانپزشکی کودکان و اطفال با حضور مجرب‌ترین متخصص‌ها در کلینیک پایتخت زیبایی ایران افتتاح شد.

کیک افتتاحیه دندانپزشکی کودکان icc

علاوه بر این، در بخش دندانپزشکی کودکان پایتخت زیبایی ایران از تجهیزاتی استفاده شده است که نمایی فانتزی و به شکل اسباب‌بازی‌ها دارند و متناسب با روحیه حساس کودکان است. در چنین فضایی، ترس فرزندان شما کاملاً از بین می‌رود و خاطره خوشی از دندانپزشکی در ذهن آنان جای می‌گیرد.

مزایای استفاده از کاشت دندان چیست؟

این نوع کاشت دندان دردسرهای تحرک و زخم شدن لثه، بر اثر استفاده از دندان های مصنوعی متحرک را از بین می برد.

ایمپلنت دندان در چه سنی انجام می شود؟

هنگامی که رشد استخوانی و فکی فرد بیمار به تکامل رسیده باشد بهترین زمان برای ایمپلنت های دندان به حساب می آید. از این رو آقایان از سن ۱۸ سالگی و خانم ها از سن ۱۶ سالگی به بعد شرایط مناسبی برای ایمپلنت دندان را دارند.

در اینجا، توجه شما را به بخشی از ویدئوی مراسم افتتاحیه بخش دندانپزشکی کودکان پایتخت زیبایی ایران جلب می کنیم:

همچنین بخوانید: قیمت لمینت دندان

دندانپزشکی اطفال یک شاخه تخصصی دندانپزشکی است که با دندانپزشکی بزرگ‌سالان متفاوت است. متخصصین در این شاخه یک دوره 3 ساله را می‌گذرانند تا مهارت‌ها و توانایی‌های لازم برای درمان مشکلات دهان و دندان کودکان و نوجوانان را فراگیرند.

متخصصین ما در بخش دندانپزشکی کودکان پایتخت زیبایی ایران به‌طور اختصاصی این دوره‌ها را گذرانده و آماده خدمت‌رسانی در طیف گسترده‌ای از امور مربوط به دهان و دندان کودکان (مانند پر کردن دندان و ترمیم پوسیدگی، خارج کردن و ترمیم دندان شکسته، درمان بیماری‌های مربوط به لثه، ارتودنسی و غیره) می‌باشند.

یکی از چالش‌های مهم دندان‌پزشکان در بخش اطفال، مواجهه با کودکانی است که حاضر به همکاری با پزشک نیستند و یا کودکانی که دچار معلولیت جسمی و ذهنی هستند. متخصصین پایتخت در بخش دندانپزشکی اطفال از بیهوشی برای درمان استفاده می‌کنند.

دریافت نوبت از دندانپزشکی اطفال پایتخت زیبایی ایران

دندانپزشک اطفال علاوه بر آن‌که باید بتواند با یک کودک ارتباط خوبی برقرار کند و روند دندانپزشکی را برای او مطلوب سازد، باید فهم بسیار عمیقی از روند رشد دندان‌های اطفال و کودکان کسب کند و با ارائه خدمات آموزشی به والدین، آنان را در سلامت و بهداشت دهان و دندان فرزندان خود یاری دهد. متخصصین ما در بخش دندانپزشکی پایتخت آماده ارائه خدمات به همراهان خود بوده و رضایت شما را بالاترین هدف خود می‌دانند.