امروزه تزریق ژل لب یکی از ساده‌ترین و بهترین راه‌هایی است که بدون نیاز به روش‌های جراحی می‌توانید لب‌های خود را خوش‌فرم و حجیم کنید. تزریق ژل لب چهره زیباتر به شما می‌دهد و حجم ازدست‌رفته لب‌های شمارا، که براثر افرایش سن اتفاق می‌افتد، به شما برمی‌گرداند. همچنین، تزریق فیلر به لب باعث از بین رفتن چین‌وچروک دور لب شده و در زیباتر کردن لبخند شما و جوانسازی صورت شما نقش بسیار مهمی دارد.

عکس های اختصاصی کلینیک پایتخت زیبایی ایران برای قبل و بعد از تزریق ژل لب

با تزریق ژل لب، از همان ثانیه اول شما شاهد تغییرات در چهره خود خواهید بود. تزریق ژل باعث بهبود هیدراتاسیون (آبرسانی) و تولید کلاژن در لب‌های شما و اطراف آن می‌شود.

اگر این تزریق به روش‌های درست و تخصصی انجام گیرد، نتیجه آن باید به شکل طبیعی و متناسب بافرم صورت شخص دیده شود. نکته بسیار مهم در این تزریق آن است که، متخصص باید به‌گونه‌ای عمل کند که علاوه بر حجم گرفتن لب‌ها، فرم و شکل لب‌های فرد حفظ شود.

برای تزریق ژل لب تقریباً یک جلسه ۳۰ دقیقه‌ای کافی است و این کار به‌وسیله سرنگ مخصوص و سوزن‌های ظریف و بدون نیاز به بیهوشی و با بی‌حسی موضعی انجام می‌گیرد.

تزریق ژل لب به چه روش‌هایی انجام می‌گیرد؟

تزریق فیلر به لب با ژل هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بدن انسان وجود دارد. مقدار بسیار زیادی از این ماده در بافت همبندی نرم و در مایع چشم وجود دارد. هیالورونیک اسید در بعضی غضروف‌ها و مایع مفاصل و در بافت پوست نیز وجود دارد. وقتی این ژل در صورت تزریق می‌شود مثل یک بالش پرشده عمل کرده و ساختمانهای صورت را که ممکن است به علت روند طبیعی پیر شدن دچار کاهش حجم یا شلی شده باشند، پر و صاف می‌کند. این ژل همچنین آبرسانی را در سطح پوست انجام می‌دهد و باعث جوانسازی و انعطاف پوست می‌شود.

تزریق فیلر به لب با ژل هیالورونیک اسید بسیار ساده است. تزریق این ژل از طریق سرنگ‌های مخصوص و سوزن‌های بسیار ظریف صورت می‌گیرد که به‌سرعت و به‌صورت کاملاً طبیعی حجم لب‌ها رو پرکرده و چین‌وچروک اطراف لب‌ها رو از بین می‌برد.

کلینیک پایتخت زیبایی ایران در تزریق ژل هیالورونیک اسید به لب، از بهترین متخصص‌ها و بهترین مارک‌های این ژل و هم‌چنین از بهترین متدها برای شما عزیزان استفاده می‌کند.

عکس های اختصاصی کلینیک پایتخت زیبایی ایران از تزریق ژل هیالورونیک اسید به لب

تزریق پلاسما ژل به لب

پلاسما ژل از خون خود شخص تولید می‌شود. با استفاده از تکنیک‌های تغییر درجه حرارت بسیار کنترل‌شده و روش‌های کاملاً استریل، ژل پلاسما با قوام نرم از خون خود شما به‌دست می‌آید که برای افزایش حجم در صورت و لب‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد و موجب جوانسازی پوست می‌شود.

طریقه تزریق فیلرها به لب

تزریق فیلرها به لب یک کار ساده اما بسیار متخصصانه است. پیش از تزریق ژل، پزشک متخصص باید لب‌های فرد را ضدعفونی و تمیز کند. برای اینکه فرد دردی احساس نکند، متخصص می‌تواند از بی‌حسی موضعی برای این کار استفاده کند.

نکته بسیار مهم پس از تزریق ژل، ماساژ دادن لب‌ها است. پزشک متخصص پس از تزریق ژل، باید لب های فرد را ماساژ دهد تا ژل به خوبی در تمام نقاط پخش شود.

متخصصین پایتخت آماده ارائه مطلوب ترین خدمات در این زمینه برای شما عزیزان است.

پس از تزریق ژل لب

تزریق فیلرها به لب جزو مواردی محسوب می شود که فرد نیاز به دوره استراحت خاصی پس از تزریق ندارد. معمولا پس از تزریق ژل، لب ها متورم می شوند اما بعد از گذشت چند ساعت التهاب آنها از بین می رود. توصیه می شود که بین 15 الی 30 روز پس از تزریق ژل، به پزشک متخصص خود برای بررسی وضعیتتان مراجعه نمایید.

کلینیک پایتخت زیبایی ایران با استفاده از به‌روزترین دستاوردهای علمی، تکنولوژی و مدیریتی و با به‌کارگیری بهترین متخصصان در امور مختلف زیبایی، آماده ارائه خدمات به همراهان خود بوده و رضایت شما را بالاترین هدف خود می‌داند.

تزریق ژل لب با پیشرفته ترین متدها در کلینیک پایتخت زیبایی ایران