ترمیم زیبایی دندان جلو یکی از روش های بسیار مهم در بازیابی دندان های جلویی از دست رفته است. ترمیم زیبایی دندان جلو بسته به آسیب، درمان های متفاوتی دارد.

ترمیم زیبایی دندان جلو یکی از مهمترین و حرفه ای ترین خدمات زیبایی دندان به شمار می آید. این ترمیم به دلیل تاثیر به سزایی که در زیبایی چهره و طرح لبخند افراد دارد، بسیار مهم بوده و از روش های جدید به منظور اصلاح آن استفاده می شود. این ترمیم بسته به نوع آسیب وارد شده به دندان کاملا متفاوت بوده و به روش های متفاوتی انجام خواهد گرفت. معمولا حساسیت افراد به ترمیم زیبایی دندان جلو بسیار زیاد بوده و به دلیل در معرض دید بودن آن، توصیه می شود بهترین و مطمئن ترین روش را جهت ترمیم انتخاب نموده و دغدغه از دست دادن زیبایی ظاهری را برای همیشه فراموش نمایید. انجام روش های ترمیمی در مراکز و کلینیک های شناخته شده اهمیت بسیار زیادی داشته و از بروز دوباره کاری، ریسک ابتلا به آسیب های بعدی و پرداخت هزینه های اضافی پیشگیری خواهد نمود.

دندان ها و اهمیت آن ها در زیبایی

دندان یکی از اعضای حیاتی و بسیار مهم در بدن انسان به شمار می آید و این عضو بسیار مهم در طی دوران زندگی یک فرد دو مرحله رشد نموده و فرآیند جویدن، خرد کردن و هضم اولیه را برای انسان مقدور می سازد. توجه به سلامت و بهداشت دهان و دندان از جمله مسائل بسیار مهم و قابل توجه در هر گروه سنی بوده و رعایت اصول مربوط به آن، می تواند ریسک ابتلا به مشکلات دهان و دندان را به شدت کاهش دهد. دندان ها، اعضایی هستند که به هنگام خندیدن، صحبت کردن، خشمگین شدن و غذا خوردن همواره نمایان گردیده و تاثیر بسیار مهمی در ایجاد و حفظ زیبایی ظاهری صورت افراد خواهند داشت. در این بین اهمیت دندان های جلو بسیار بیشتر از دندان های آسیاب و عقبی بوده و همواره علم ترمیم دندان ها، تلاش خود را بر ترمیم زیبایی دندان جلو متمرکز نموده است. خوشبختانه پیشرفت و گسترش بسیار زیاد علم و شاخه های مختلف علوم دندانپزشکی، منجر به ایجاد گرایشات جدید، مانند علم ترمیمی و خدمات زیبایی دندان گردیده و توانسته بسیاری از مشکلات زیبایی و البته سلامت در دندان ها را برطرف نماید. روش های انجام خدمات زیبایی و اصلاح طرح لبخند بسیار متنوع بوده و امروزه در مراکز بسیار زیادی توسط افراد مختلفی انجام می گیرد. یکی از مراکز و کلینیک های زیبایی دندان و خدمات اصلاح طرح لبخند، کلینیک پایتخت زیبایی ایران است.

کلینیک پایتخت زیبایی ایران

پایتخت زیبایی ایران یکی از معروف ترین و معتبر ترین مراکز زیبایی در شمال استان تهران است. این مرکز زیبایی، مجهز به خدمات تخصصی و فوق تخصصی زیبایی در زمینه های دندانپزشکی و پوست و مو بوده و دارای مجهزترین و به روزترین وسایل و دستگاه های مورد استفاده در این حیطه بوده و قادر به انجام کلیه خدمات زیبایی، ترمیمی و درمانی در زمینه های مختلف مانند دندان ها است. کلینیک پایتخت زیبایی ایران از دانش روز و فناوری اطلاعات، بهره کامل برده و توانسته است تمامی روش های مدرن و تکنولوژی های جدید را در روش های درمانی خود جای داده و فعالیت خود را در جهت رضایت مداری مشتریان ادامه دهد. از خدمات پرطرفدار در این کلینیک، می توان به خدمات زیبایی و درمانی دندان اشاره نمود. دکتر مرتضی نجفی یکی از دندانپزشکان مجرب و با سابقه این مرکز زیبایی است که ترمیم دندان پوسیده جلو، بهترین روش زیبایی دندان و زیبایی دندان بدون ارتودنسی را به نحو احسنت انجام داده و تمامی تلاش خود را متمرکز بر خرسندی و رضایت مندی کامل بیماران خواهد نمود.

ترمیم زیبایی دندان جلو

ترمیم زیبایی دندان جلو یکی از مهمترین و پرطرفدارترین خدمات زیبایی دندان بوده و به روش های متفاوتی انجام می گیرد. باید توجه داشت دندان های جلو نقش بسیار مهم تری در زیبایی ظاهری داشته و بیشتر از سایر دندان ها در معرض آسیب و صدمات خفیف تا شدید می باشند. پوسیدگی، لب پر شدگی، ترک خوردگی و شکستگی در حوادث از جمله دلایل اصلی آسیب و نیاز به ترمیم زیبایی دندان جلو هستند که بسیار شایع بوده و در هر سنی ایجاد می گردند. روش و میزان ترمیم زیبایی دندان جلو، به میزان آسیب وارد شده بستگی خواهد داشت.

انواع روش های ترمیم زیبایی دندان جلو

لمینت بویژه دندان کامپوزیتی، انواع روکش های دندانی، تاج گذاری دندان، بریج و ایمپلنت های دندانی از جمله روش های شایع و پرکاربرد در ترمیم زیبایی دندان جلو می باشند که در کلینیک زیبایی پایتخت ایران، تحت نظر دکتر مرتضی نجفی انجام خواهد گرفت.

پوسیدگی دندان جلو و ترمیم زیبایی آن

پوسیدگی یکی از مهمترین و اصلی ترین دلایل ایجاد آسیب و از بین رفتن شکل ظاهری در دندان های جلو است. پوسیدگی دندانی به دلیل انباشته شدن باکتری ها و تولید اسید بوسیله آن ها ایجاد گردیده و ظاهر دندان را از بین خواهد برد. پر شدگی، ترمیم و روکش های دندانی از درمان های مهم و کاربردی ترمیم زیبایی دندان جلو جهت حفظ دندان و زیبایی آن خواهد بود. معمولا موادی که به منظور پر کردن دندان های جلو مورد استفاده قرار می گیرد، سفید رنگ بوده و ظاهری نامطلوب در زیبایی دندان جلو ایجاد نخواهد نمود.

لمینت های دندانی

لمینت یا لامینت یکی از روش های شناخته شده و پرطرفدار ترمیم زیبایی دندان جلو است. این روش به دو شکل کامپوزیتی و سرامیکی انجام گرفته و می تواند لب پر شدگی، پریدگی، رنگ گرفتگی و شکستگی های دندانی را تا حد بسیار زیادی برطرف نماید. لمینت از روش های بسیار مورد استقبال و نسبتا آسان در ترمیم زیبایی دندان جلو بوده که به شکل رضایت بخشی در کلینیک پایتخت زیبایی ایران انجام می پذیرد.

روکش های دندان جلو

روکش یکی دیگر از روش های زیبایی و ترمیم دندان، بویژه دندان های جلو است. روکش می تواند سطح آسیب دیده دندان را پوشش داده و آسیب های ایجاد شده در آن را برطرف نماید. این روش نسبتا قدیمی بوده و احتیاج به ترمیم و رسیدگی های مکرر داشته و رعایت بهداشت دهان و دندان پس از انجام این روش، بسیار مهم و ضروری خواهد بود. اما همچنان در بسیاری از مشکلات مورد استفاده قرار داده می شود.

ایمپلنت و کاشت های دندانی در ترمیم دندان ها

ایمپلنت یا کاشت های دندانی از جمله روش های دائمی و قطعی در اصلاح طرح لبخند و ترمیم زیبایی دندان جلو هستند. در این روش، دندان از دست رفته و شکسته شده مجددا بازیابی شده و فضای خالی بین دندانی در این روش کاملا برطرف خواهد شد. این روش ترمیم زیبایی دندان جلو، علاوه بر زیبایی در کاهش مشکلات تلفظی، گفتاری، بد شکلی های فک و دندان و کاهش بروز عفونت ها نیز نقش بسیار مهمی داشته و از روش های بسیار مهم ترمیمی به شمار می آید. ایمپلنت های دندانی به دو روش انجام گرفته و توصیه می شود در یک مرکز معتبر و تحت نظر یک پزشک مجرب انجام شود. مرکز پایتخت زیبایی ایران گزینه بسیار مناسبی به منظور انجام خدمات زیبایی و سلامت دندان بوده و تمامی خدمات را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. یکی از نگرانی ها و دغدغه های اساسی در زمینه ترمیم زیبایی دندان جلو، انجام ارتودنسی به روش های مختلف است. دکتر مرتضی نجفی کلیه خدمات زیبایی و ترمیمی دندان ها بویژه دندان های جلو را بدون استفاده از ارتودنسی انجام داده و دغدغه های استفاده از ارتودنسی را تسکین می بخشد.

هزینه ها و تعرفه های ترمیم زیبایی دندان جلو

یکی از بزرگ ترین دغدغه ها و سوالات رایج متقاضیان در زمینه انجام این اقدامات، پرداخت هزینه ها و تعرفه ها بسیار سنگین در این زمینه است. باید توجه داشت تمامی اقدامات نام برده مانند ایمپلنت، لمینت، روکش و بریج تحت پوشش هیچگونه بیمه درمانی نبوده و پرداخت تمام و کمال هزینه های ناشی از این خدمات بر عهده خود بیمار خواهد بود. کلینیک پایتخت زیبایی ایران قادر به انجام رضایت بخش، مناسب و مقرون به صرفه تمامی خدمات ترمیم زیبایی دندان جلو در متقاضیان خواهد بود. توجه داشته باشید مراجعه به موقع و زمان مناسب به منظور انجام روش های ترمیمی دندان، اهمیت بسیار زیادی داشته و از بروز خطرات بعدی، عفونت ها و تغییرات ایجاد شده در ساختار فک و لثه جلوگیری خواهد نمود. توصیه می شود به موقع به دندانپزشک و مراکز زیبایی مراجعه نموده و دندان های آسیب دیده بویژه دندان های جلویی خود را در اسرع وقت درمان نمایید.